+90 (252) 212 03 23

İngiltere Yaz Okulu


İNGİLTERE YAZ OKULU/ KAMPI

Bizim geleneksel olarak sunduğumuz ve her yıl düzenli olarak organize ettiğimiz bir programdır. Çok farklı kurum ve kuruluşlarla işbirliği içindeyiz ve buralardan bize katılacak her sayıdaki öğrenciyi kabul ediyoruz. Hiç bir okula ‘en az 10 öğrenciniz olursa bu program hayata geçer’ gibi bir koşulumuz yok.  Velilerimiz öğrencilerini doğrudan bizim grubumuza dâhil edebilirler. Dolayısıyla biz, gruptaki öğrenci sayısına bakmaksızın garantili olarak bu programı yürütüyoruz. Merak etmeyin!… Çocuklarımızı elbette yalnız bırakmıyoruz. Programın başından sonuna kadar tüm program boyunca onlarla birlikte İngiltere olacağız.

BOURNEMOUTH YAZ OKULU/ KAMPI

Neden Bournemouth?

Bournemouth, Londra’nın güney-batısında, bir sahil şehridir. Bournemouth Borough Yerel İdaresi birimi sınırları içindeki nüfusu (2008 tahminine göre) 163,900 kişidir. Fakat Bournemouth şehirsel alanı Poole ve Christchurch kentleri ile birleşik olup yaklaşık 400.000 kadar nüfuslu “Güney Doğu Dorset” şehirsel alanını oluşturur.  Bournemouth, İngiltere’nin kültür olarak en zengin bölgesinde yer alır ve Londra’ya yaklaşık 2 saat uzaklıktadır. Bournemouth, konumu, geleneksel mimarisi ve kültürel yapısı ile tipik bir İngiliz şehridir ve öğrencilerimizin gerekli olan güvenli bir eğitim ortamı sunar.

Genel;

Program, Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında yapılır. Program süresi genellikle 2 hafta olmakla birlikte,  isteyen öğrencimiz 3 veya 4 hafta kalabilir. Yaz Okulu/ Kampı ücreti, kurs, konaklama,  sosyal etkinlikler ve gezileri kapsar. Program boyunca öğrenciler 24 saat gözetim ve denetim altındadır. Yurt dışında geçerli sağlık sigortası olmayanlara sigorta yaptırmaları sağlanır. Grupların uçak biletleri temin edilir. Yaz Kampı programı süresince en fazla 15 öğrenciye 1 grup lideri eşlik eder.

Okul ve Dersler;

Okulumuzun kampüs içindedir. Program haftada 20 saat ders içerir. Her öğrenci ilk gün seviye tespit sınavına girer ve uygun kura yerleştirilir. Dersler dili kullanımı sağlayacak şekilde işlenir. Program sonunda öğrencinin düzeyini ve programa katıldığını belirten sertifika verilir.

Konaklama;

Konaklama isteğe bağlı olarak Aile Yanı ve ya Yurt olabilir. Öğrencimizin pratik yapabilmesi ve kültürü yaşayabilmesi için Aile Yanı konaklama seçeneğini tercih ediyoruz. Konaklama daima tam pansiyondur.

Etkinlikler;

2 haftalık bir programımızda 8 yarım günlük ve 2 tam gün Londra gezisi olmak üzere 10 gezimiz var. Haftalık programa göre gün içinde ve akşamları sosyal etkinlikler yapılır. Amaç eğlencenin yanı sıra öğrencilere dili pratik yaptırmak ve diğer öğrencilerle kaynaşmalarını sağlamaktır.

Maliyet ve Güncel Program için bize ulaşın…


Online Early CollegeAmerika'da SINAVSIZ Üniversiteye ne dersiniz?

Online Amerikan lisesi diploması alarak, Amerikan Üniversitelerinde sınavsız ve burslu okumak ister misiniz?

Siz de Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başlanan Online Early College programımıza katılın, 1 Program ile 2 Diploma alın. SINAVSIZ olarak Amerikan üniversitelerinden kabul alabileceğiniz bu program sayesinde zaman, para ve emek tassarrufu yapabilir, hayatınıza yepyeni bir pencere açabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +905468001048

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?