+90 (252) 212 03 23

Amerika Yaz Okulu


Amerika Yaz Okulu

Orlando Yaz Okulu

 

Orlando Yaz Okulu- Delta Yurtdışı Eğitim

Amerika Yaz Okulu programını, Dünya Tema Parkları Başkenti Orlando’da düzenliyoruz. Başta Walt Disney World, Universal Studios ve diğer tema parkları olmak üzere Orlando, Amerika Birleşik Devletlerindeki en büyük üniversite kampüsü olan University of Central Florida’ya ev sahipliği yapmaktadır. Orlando yıl boyu güneşli ılıman iklimi ile bilinmektedir.

Amerika Yaz Okulu Programı aşağıdakileri kapsar:

 • Tüm yemekler dahil, gönüllü ailelerde konaklama
 • Haftada 16 saatten, 2 haftada 32 saat İngilizce dersi
 • Walt Disney World veya Universal Studios Florida (Harry Potter’ın Sihirli Dünyası) veya Cape Canaveral Kennedy NASA Uzay Üssü 2 tam günlük geziler ve 2 yarım günlük çevre gezileri (University of Central Florida, Plaj Günü)
 • Lise ziyaretleri, ders gözlemleri
 • Hoş geldin ve Veda Partileri
 • Gönüllü Proje Çalışmaları
 • Havaalanı transferleri ve program süresince tüm ulaşım hizmetleri

Tam Gün Gezileri

 • Magic Kingdom, Epcot gibi birbirinde farklı eğlence konsptlerine sahip tema parklardan oluşan Walt Disney World. Minnie Mouse, Cinderella gibi peri masalı harikalar diyarına ziyaret.
 • Filmlerin dünyası Universal Studios Florida. Dünya’da en çok ziyaret edilen 9. Tema parkı, Harry Potter’ın Sihir Dünyasını ve Hollywood ve New York’un modellerini içinde barındırmaktadır.

Yarım Gün Gezileri 

 • Amerikalı bir öğrenci ile bir Amerikan lisesine ziyaret, derse ve etkinlikler katılım
 • Atlantik Okyanusu sahillerinde yüzme deneyimi
 • Alışveriş Günü; The Mall at Millenia

Orlando Yaz Okulu Aktiviteler

Walt Disney World

Epcot, Magic Kingdom, Animal Kingdom and Disney’s Hollywood Studios gibi dört tema parkından oluşan dünyanın en büyük eğlence parkıdır. Kaydıraklar, su parkları, hayvanat bahçeleri, yemek, alış veriş ve en önemlisi Walt Disney karakterlerinin büyülü masal dünyası.

Kennedy Space Center at Cape Canaveral

İnsanoğlunun uzayı keşfetme macerasının merkezinde siz de bu heyecan ortak olacaksınız. Burada uzay yolculukları hakkında bilgi alırken, evrenin sırları sizleri biraz daha şaşırtacak. Uzay yolculuklarının kahramanları astronotlarla tanışacak, roket fırlatma rampalarını ziyaret edeceksiniz. Heyecanınız biraz daha artırmak ister misiniz? Sizi bir uzay yolculuğu simülatöründe bir uzay yolculuğu heyecanı yaşatacağız.

Universal Studios Florida

Oynamayı hayal ettiğiniz bir film ve bir karakter var mı? Transformers setindeki heyecanı yaşamak ister misiniz? Harry Potter’ın Sihirli Dünyası’ında Hogwarts Express’e binerek Diagon Alley’e syahat etmek ister misiniz?


Online Early CollegeAmerika'da SINAVSIZ Üniversiteye ne dersiniz?

Online Amerikan lisesi diploması alarak, Amerikan Üniversitelerinde sınavsız ve burslu okumak ister misiniz?

Siz de Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başlanan Online Early College programımıza katılın, 1 Program ile 2 Diploma alın. SINAVSIZ olarak Amerikan üniversitelerinden kabul alabileceğiniz bu program sayesinde zaman, para ve emek tassarrufu yapabilir, hayatınıza yepyeni bir pencere açabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +905468001048

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?