+90 (252) 212 03 23

Yaz Okulları/ KamplarıYaz Okulları/ Kampları

10 – 18 yaş arası İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimize yaz aylarında eğlenerek eğitim olanağı veren, tatili ve eğitimi bir arada sunan ayrıca öğrencinin başarısı için onu motive eden, deneyimli kurumlarla işbirliği ile uyguladığımız programlardır. Mevzuat gereği bu yaş grubu öğrencilerin bir grup olarak katılabildiği ve planlanmış bir paket program kapsamında yürütülmesi gerekliliğinden dolayı bu programlara Yaz Kampı denmektedir.  Bu programları Malta, Kanada, Amerika ve İngiltere’de sunabilmekteyiz ve ilgili ülke denetimci kuruluşlar tarafından tanınan ve akredite edilmiş gerçek dil okullarında yürütülmektedir..

NEDEN YAZ OKULLARI/ KAMPLARI?

Çoğu zaman ilk kez kendi başına yolculuğa çıkma, önemli bir yaşam deneyimi kazandırır. Öğrenilen yabancı dili doğal ortamında duyarak kullanmayı sağlar. Dili kullanmakta yaşanan ürkeklik kaybolur ve karşılaşılan kavramları daha iyi algılama gerçekleşir. Kurslara ek olarak düzenlenen geziler sayesinde kültürel bilgi birikimi kazanılır. Diğer ülkelerden gelen öğrencilerle tanışarak yeni arkadaşlıklar kurulur. Yaşam becerileri artar, örneğin gümrükten geçmek, uluslararası telefon kartı, metroyu kullanmak, harita okuyarak yolunu bulmak, harcamaları kendi denetiminde tutmak, kendi başına alışveriş yapmak gibi..

Biz,  geleneksel olarak İngiltere, Bournemouth Yaz Kampı programını sunuyor ve her yıl düzenli olarak organize ediyoruz.  Bu programın detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.. Talep edilmesi üzerine İngiltere, Bournemouth Yaz Kampı  dışında Malta, Kanada ve Amerika gibi farklı ülkelerde de Yaz Kampı programları düzenleyebilme kapasite ve tecrübesine sahibiz.

Hangi Ülkeler;

Bu programları Malta, Kanada, Amerika ve İngiltere’de sunabilmekteyiz ve ilgili ülke denetimci kuruluşlar tarafından tanınan ve akredite edilmiş gerçek dil okullarında yürütülmektedir..

Kimler Katılabilir;

10 – 18 yaş arası İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerimize yaz aylarında eğlenerek eğitim olanağı veren, tatili ve eğitimi bir arada sunan ayrıca öğrencinin başarısı için onu motive eden, deneyimli kurumlarla işbirliği ile uyguladığımız programlardır.

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?