+90 (252) 212 03 23

İrlanda Work and Study


İRLANDA INTERNSHIP PROGRAMI

İRLANDA WORK AND STUDY PROGRAM

İrlanda Internship programı (Irlanda Work and Travel/ Work and Study) programı, başkent Dublin’de toplam 8 ay hem çalışıp hem dil okuluna gitme imkanı veren bir programdır. Bu program sürecinde katılımcılar, mevcut İngilizce pratiklerini geliştirirken, İngilizce konuşulan bir ortamın iş deneyimi edinirken profesyonel yaşama hazırlanırlar.

İrlanda Internship programı (Irlanda Work and Travel/ Work and Study) programı, 2 bölümden oluşur; 6 ay dil okulu, 2 ay tatil, katılımcılar 6 ay dil okulu süresince haftada 20 saat, 2 ay tatil döneminde haftada 40 saat çalışabilirler ve kendilerine saat ücreti olarak 9.25 € ödenir. Toplam süre hesaplandığında, program kendisini finanse eder.

İrlanda Internship programında istihdam sağlayabildiğimiz alanlar aşağıdaki gibidir.

  • Turizm
  • Pazarlama
  • Satış
  • Finans
  • Konaklama
  • Bar, Restorant, Cafe
  • Bilişim (Bilgisayar/ Yazılım)

İrlanda Internship programı (Irlanda Work and Travel/ Work and Study) programı, 6 dil eğitimi ve 2 ay da tatil ve seyahat döneminden oluşan toplam 8 ay dil eğitimi ile aynı anda çalışma imkanı sağlayan programdır, dolayısıyla dil okulu kaydı yanında iş yerleştirmesi de yapılması gereken bir programdır.  Dil okulu kaydından önce katılımcı bir mülakata alınarak iş yerleştirmesi yapılır. İş kabulü yapılan katılımcıya iş ve çalışma şartlarını içeren bir İş Sözleşmesi imzalatılır ve sonrasında 6 aylık dil okulu kaydı yapılır.

İrlanda Internship programı (Irlanda Work and Travel/ Work and Study) programı dil okulu bileşeni 6 ay üzerinden düzenlenir. Bu dönemde öğrenciye haftada 15 veya 20 saatlik ders programı yanında aile yanı konaklama da sağlanır. Ders programları, işin özelliğine göre sabahtan veya öğleden sonra olabilir. Dersin dışında kalan zaman içinde katılımcı haftada 20 saat olacak şekilde işine gidebilir.  6 aylık birinci dönemin sonunda, katılımcıya 2 ay tatil ve seyahat hakkı tanınır ancak, bu süre içinde dil okulu eğitimi zorunluluğu olmayacağı için haftada 40 saat çalışılacak.

Bu programa yılın her döneminde başvurulabilir. Program süresi dikkate alındığında eğitimi devam eden öğrencilerimizden daha çok yeni mezun öğrencilerimiz için daha uygundur. Bu program, Erasmus+ Staj Hareketliliği kapsamında, iş kabulü alarak katılabileceğiniz resmi bir program imkanı da sağlar.

Her türlü bilgi ve soru için bize 0.252.2120323 no’lu telefondan veya [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.


Online Early CollegeAmerika'da SINAVSIZ Üniversiteye ne dersiniz?

Online Amerikan lisesi diploması alarak, Amerikan Üniversitelerinde sınavsız ve burslu okumak ister misiniz?

Siz de Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başlanan Online Early College programımıza katılın, 1 Program ile 2 Diploma alın. SINAVSIZ olarak Amerikan üniversitelerinden kabul alabileceğiniz bu program sayesinde zaman, para ve emek tassarrufu yapabilir, hayatınıza yepyeni bir pencere açabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +905468001048

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?