+90 (252) 212 03 23

LİSE PROGRAMI


EDUCATIUS Amerikan Liseleri Yıl Değişim Programı

Amerikan Devlet Liseleri

 

Hayatınızın bu kararı için sizi kutlarız. Yurt dışında lise okumak, şu ana kadar aldığınız en heyecanlı ve cesaret isteyen kararlardan biridir. Bu kararınız geleceğiniz üzerine çok büyülü etkisi olacak. Bu, aynı zamanda çok karışık ve zorlu süreci beraberinde getirir; doğru okulu seçeceksin, nasıl başvuru yapılacağını bileceksin, vizeye başvuracaksın ve tabii ki sonunda aile ve arkadaşlarına veda edeceksin.

Bunun gerçekten değecek bir tecrübe olduğunu da biliyorsun. Bu yolda sana yardımcı ve destek olmak için, biz buradayız. Temsilciliğini yaptığımız Educatius Group, F-1 Vizesi ile Amerika’da Lise Programlarına öğrenci yerleştirme konusunda en deneyimli küresel şirketlerden biridir. İlk öğrencilerini 2006 ‘da Amerikan yatılı okullarına yerleştirerek başlayan Educatius Group, F-1 vizesi ile 2008 yılında, Devlet ve Özel okullarda öğrenci yerleştirmeye başladı. F-1 vizesi, geleneksel J-1 vizesinden daha fazla seçenek ve yarar sunmaktadır. Yıllar içinde birçok devlet, burs sağladıkları öğrencilerinin yerleştirişmesinde Educatius Group’u seçmektedir, bu da yaptığımız işlerdeki tecrübe ve profesyonelliğin bir kanıtıdır.

Hizmet verdiğimiz süre içinde 50’den fazla ülkeden 5,000 öğrenciyi kendi seçtikleri Amerikan liselerine yerleştirdik. California, Boston, Florida veya New York gibi hayal bölgelerin seçilmesi, Amerikan Lise Diploma alınması yanında okullarımızdaki Sanat, Spor ve Kültürel programlara katılan öğrencilerimiz kendi istekleri doğrultusunda programlar seçebilmenin özgürlüğünü yaşarlar. Öğrencilerimiz,  Educatius Group’un Amerika akreditasyon kurumu CSIET (Council on Standards for International Educational Travel) tarafından F-1 Vizesi ile Lise programları yürütebilme onayına sahip olmasının güvenini yaşarlar.

Amerikan lise diploması almak için okulun son yılını da Amerika’da geçirmek isterseniz, üniversite veya Community College kabulü alabilmeniz yardımcı oluruz ve hatta çok cömert burslar almanızı sağlayabiliriz.

Yurt dışında okumayı seçerek, geleceğinizle ilgili inanılmaz avantaj sağlamış olursunuz. Amerika ve diğer ülkelerde sağladığımız yoğun destek ve tecrübemiz, her adımda öğrencilerimize verdiğimiz desteğin garantisidir. Amerika’ya bir dönem, bir yıl veya birkaç yıllığına da gelseniz, hayal ettiğiniz okula kabul edilmenizi ve bir ev sahibi aile temin edilmesini sağlayarak yıl boyunca desteklemeye devam edeceğiz.

Educatius Group olarak Amerika lise yıl değişimi programınızı organize etmemiz için bize göstereceğiniz güven için teşekkür ederiz.

Amerika Lise Programı Vizesi

F-1 vizesi ile Amerikan Devlet Okulunda okumak uluslararası öğrencilerin ‘gerçek’ Amerika Lise Yıl Değişim deneyimi yaşamasını sağlar. F-1 vizesi, öğrencinin istediği bölgede istediği okulu seçebilmesini sağlar. İlgileriniz doğrultusunda sanat, spor, akademik programlar ve en önemlisi Amerika’da istediğiniz yeri seçebilirsiniz. Bunun da ötesinde, Educatius programındaki devlet liseleri Amerika’nın bölgelerinin en seçkin liseleridir.

SELECT F-1 Devlet liseleri programında, öğrenciler bir dönem veya bir yıl hatta 10- 12 haftalık daha kısa dönemler için de programa katılabilirler. 2017’den itibaren öğrencilerimiz, birçok bölgedeki istedikleri okulu tercih edebilirler. Deneyimli personelimiz, hayallerini deneyimleri ile birleştirme konusunda her bir öğrencimizin istediği okulu seçmede yardımcı olacaktır. 12. Sınıf öğrencileri, Educatius Diploma Yılı programına kayıt yaptırarak Amerikan Lisesi Diploması alabilirler. Bu program,  sonrasında bir Amerikan Üniversitesine kayıt yaptırmayı düşünebilecek bir öğrenci için bir Amerikan Lisesi Diploması ile mezun olmasını sağlar. Üniversiteye geçiş için akademik kredi de sağlar.

Bölgeler

Devlet liseleri bölgelerimiz, Amerika’nın en çekici eyaletlerindedir. İstersen California’da yanında kaldığın aile ile surf yapabilir, istersen Boston’da takım arkadaşlarınla bir basketbol galibiyetini kutlayabilir, istersen Florida’da lise balosuna katılabilirsin. Hazır İngilizce pratiği yapmışken, bir Amerikan üniversitesine başvurmak ister misin? Tüm bu seçenekler ve daha fazlası Educatius, F-1 SELECT Devlet okulu programında mümkün olacak. Yaklaşık 20 eyaletteki Devlet okullarımız, Boston, Florida, San Fransisco, Los Angeles, Seattle, Phoenix, Denver ve daha fazla bölgede bulunmaktadır.

Kalite 

CSIET, (Amerikan Uluslararası Eğitim Standartları Konseyi), Educatius’a F-1 vizesi öğrenci programı kapsamında Akademik Sömester ve Akademik Yıl Lise Değişim programlarında danışmanlık yetkisi vermektedir. CSIET sertifikasyonu, Educatius’un uluslararası eğitim standartlarına uyduğunu garanti eder. Aynı zamanda Educatius’un kendi Kalite Kontrol Birimi vardır ve bu birim şirket kalite standartlarını takip eder ve öğrencilerin hak ve özgürlükleri teminat altına alarak onların emniyet ve güvenini sağlar.

2017’de Yenilikler; 

Daha Fazla Seçenek

Bu yıl öğrenciler, bir devlet lisesi bölgesindeki belirli bir okulu seçebilir. Popüler bölgelerimiz; Santa Barbara Unified School District, Los Angeles Unified School District, Seattle Public Schools, Scottsdale
Unified School District ve daha fazlası…

Kısa Dönem Programları

Öğrenciler 10-12 haftalık kısa dönem programlarını da tercih edebilirler. Bu program kapsamında kısa dönem kalmayı isteyen öğrenciler de Kaliforniya, New York State veya Florida gibi bölgeleri seçebilirler ve tam zamanlı akademik ders yükü alabilirler. Bu kısa dönem programına düşük İngilizce seviyesindeki (ELTİS) öğrenciler de katılabilir.

Kabul Koşulları

Yaş: 14-19
İngilizce: Genellikle ELTiS 205 minimum,  çoğu okul SLEP ve TOEFL (Minimum 45) kabul eder.
Sınıf: 9. Sınıf ve 12. Sınıf

Genel Not Ortalaması: En az 2.0 ortalama veya C Ortalama

Educatius F-1 Vizesi Devlet Liseleri Programı ile geleneksel J-1 Kültürel Değişim Vizesi arasındaki fark

 F-1 vize programında, öğrenci bölge, spor, sanat ve akademik konulara göre istediği okulu seçebilir (SELECT Programı) ancak J-1 vize programında öğrenci bunu yapamaz.

Öğrencinin kendi seçebileceği bölgeler arasında Boston, Kaliforniya, Florida, New York gibi en gözde yerler de vardır (SELECT Programı). J-1 vize programında öğrencinin böyle bir tercih hakkı olmayıp, J-1 vize acentesi ancak kontenjan alabildiği uzak ve ıssız kasaba okullarına yerleştirme yapar.

Öğrenci eğer F-1 vizesi ile lise son sınıfı Amerika’da okursa, bir yıl içinde Amerikan Lise Diploması alabilir. Bu da Amerikan üniversitelerine doğrudan geçişte avantaj sağlar (SELECT Programı ve Academik Değişim Programı). J-1 vize programı bu imkânı sağlamaz.

F-1 vize programında öğrencinin aile yanı yerleştirmesi garantili olarak yapılır. (SELECT Programı ve Academik Değişim Programı).

F-1 vize programında öğrenci sadece bir sömesterlik bir programa da katılabilir. Bu imkân J-1 vizesi ile de tanınmaktadır.

F-1 vizesi ile J-1 vizesi arasındaki temel fark, J-1 vize programında öğrenci 1 yıllık bir eğitim sonunda ülkesine dönmek zorunda olması, buna karşılık, F-1 vizesi ile giden bir öğrenci istesiği takdirde vizesini uzatarak sonraki yıllara devam edebilmektedir. F-1 vizesi son sınıfı da Amerika okuyup, Amerikan Lise Diploması alarak Amerikan üniversitelerine geçiş yapmak öğrenciler için muhteşem bir fırsat gibi görünmektedir.

 Educatius SELECT F-1 Devlet Lisesi Akademik Programları

Educatius SELECT F-1 Devlet Lisesi programında öğrenciler, dersleri akademik kredi esasına göre alırlar. Bu programı Amerika’da güçlü akademik deneyim edinmek, İngilizcesini geliştirmek ve Amerikan kültürünü öğrenmek isteyen öğrenciler (ve veliler) için ideal yapan birçok özellik vardır. Amerika’da devlet liselerinde okuyan uluslararası öğrenciler, öğretmenlerin deneyimlerinin ve özverilerinin ülkelerindeki özel okullardan bile yüksek olduğu görürler. Educatius programındaki tüm devlet liseleri İngilizce, Matematik, Fen, Sosyal Bilimler ve Sanat derslerin oluşan bir çekirdek müfredat takip ederler. Her okul öğrencisine kendine özgü farklı deneyimler de sunar. Genel olarak öğrencilerimiz, Amerika’daki eğitim sistemi yaratıcılığı ve bağımsız düşünmeyi teşvik ettiği için Amerika’daki derslerin ‘daha eğlenceli fakat daha zor’ olduğunu söylerler.

Uluslararası öğrencilere sunduğumuz program seçeneklerimiz aşağıdaki gibidir;

Diploma Yılı Programı

12. sınıfı Amerika’da okumaya hak kazanan öğrenciler, kendilerine Amerikan Lise Diploması verecek birçok okullardan birini seçebilir. Eyalet ve okul yönetmelikleri koşullarını sağlamak koşulu ile Amerikan Lise Diploması almak isteyen öğrenciler zorunlu ve seçmeli derslerden oluşan bir program alırlar. Amerikan Lise Diploması alan öğrenciler isterlerse Amerikan üniversitelerine başvurabilirler; başvuru için okullarının danışmanlarından veya Educatius Üniversite Danışmanlık servisinden destek alabilirler.

Diploma Yılı Programı alarak Amerika Lise Diploması alan öğrencilerimizin Amerikan üniversitelerine kabul edilme oranları da çok yüksektir. 2016 yılında öğrencilerimizin kabul edildiği başlıca Amerikan üniversitelerin şunlardır; University of Chicago, Boston College, Pennsylvania State, UC San Diego, UC Irvine, Purdue University, Michigan State, University of Massachusetts ve diğerleri…

Lise Hazırlık Programı- (Düşük İngilizce Seviyesi ile Kabul)

Her yıl düşük İngizce seviyesi yüzünden yüzlerce öğrenci standart lise programlarından red edilmektedirlar. Şimdi, onlar için harika bir programımız var; Educatius Lise Hazırlık Programı. Bu program, ELTiS 205 veya SLEP 45 altında İngilizcesi olan ve Amerika’da lise okumak isteyen öğrenciler için ideal bir program olacaktır. Bu programda öğrenciler İngilizce dil becerilerini geliştirmek için yoğun İngilizce dersleri alırken akademik kredi için de normal lise dersleri alırlar. Bu program sonunda öğrenciler doğrudan liseleler kabul edilirler ve herhangi bir dil şartı istenmez.

İleri Düzey Yerleştirme (Tümleşik Program)

Bu programda öğrenciler daha lise düzeyinde iken normalde üniversitelerin ilk yıllarında verilen dersleri alırlar. Bu, kendini belirli bir konuda geliştirmek isteyen öğrenciler için harika bir programdır. Bunun yanında birçok Amerikan üniversitesi, bir yıllık İleri Düzey Yerleştirme (Tümleşik Program) programını, üniversitelerin ilk yıl eğitimine denk sayarak doğrudan kabul ederler.

İleri Düzey Yerleştirme (Tümleşik Program) uygulamaları okuldan okula değişiklik göstermekle birlikte yaygın olarak Biyoloji, Calculus, Kimya, İngilizce, İspanyolca ve Amerikan Tarihi gibi konuları kapsamaktadır. Daha da uzmanlık gerektiren alanlar; Sanat, Bilgisayar Bilimi, İktista, Çevre Bilimleri, Coğrafya, Latince, Müzik ve Psikoloji.

Yabancı Dil Seçeneği 

Öğrenciler, Amerika’da okurken öğrendikleri İngilizce yanında diğer dilleri de öğrenebilirleri İspanyolca ve Fransızca çok yaygın olmaklar birlikte, öğrenciler, Almanca, Latince, Çince, Rusça, İtalyanca, Korece veya Japonca eğitim veren okulları seçebilirler.

Denklik

Lise eğitiminize devam etmek için ülkenize geri döndüğünüzde, Amerika’da aldığınız derslerin kredileri, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geçerli sayılacak ve yıl kaybetmeyeceksiniz. Educatius, bu konudaki tüm belge ve dökümanları sağlayacaktır.

Uzmanlık Programları

Bazı okullar öğrencilerinin ilgi duyduğu alandaki yeteneklerini geliştirebilmek için uzmanlık programları sunarlar. Örneğin, STEM (Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik) programları şu anda Amerikan öğrenciler için de popüler programlardır, bazı okullar İşletme veya Performans sanatları programları sunuyor olabilirler.

Extra Academic Support

İlk defa okumak için yurt dışına çıkmış öğrencilerin bazı zorluklarla karşılaşmaları doğaldır. Biz, okul ve ailelerle yakın işbirliği için çalışarak öğrencinin herhangi bir akademik zorluk yaşayıp yaşamadığını tespit eder, gerekli destek ve çözüm konusunda tedbir sağlarız.

Amerikan Devlet Liselerinde Sanat Programları

Educatius Devlet Lisesi Programında, öğrenciler ilgi duydukları belirli bir sanat dalına dönük olarak bir okul seçebilir. Amerikan Devlet Liseleri, sanat derslerini normal müfredatın yanında seçmeli olarak sunarlar ve öğrenciler kredi kazanabilirler, yeteneklerini geliştirebilirler veya yeni bir beceri öğrenebilirler. Birçok okul sanat uygulamalarını ders sonrası klüp etkinlikleri olarak işler, bu da aynı ilgi alanındaki öğrencilerin buluşma noktasıdır.

Sanat programları çok çeşitlidir, bazı okullar bazı seçenekleri standart olarak (bando, koro, resim) sunarken, bazılarında daha geniş seçenekler vardır. Her bir okulun sanat programları okul profilinden ulaşılabilir. Örnek verecek olursak;

Paradise Valley Unified School District, Arizona; Mimarlık ve Tasarım
Alameda Unified School District, California; Tasarım ve Görsel Sanatlar

El Camino Real Charter High, California; Video & Film yapımcılığı

Oak Park Unified School District, California; Stüdyo Sanatları, 2D Tasarım, 3D Tasarım

Indian River Charter School, Florida; Görsel ve Sahne Sanatları, Klasik Dans

Arlington High School, Massachusetts; Film Yapımı, Orkestra, Şarkı Sözü Yazımı, Müzik Teknolojileri

Hopkinton High School, Massachusetts; Bilgisayar Sanatları, Animasyon, Dijital Fotoğraf, Flash Tasarım

Nauset Regional High School, Massachusetts; Moda Tasarım, Takı Tasarım, Baskı Teknolojileri

Mt. Hope High School, Rhode Island; Fotoğrafçılık, Photoshop, Resim

Amerikan Devlet Liselerinde Spor Programları

Uluslararası öğrencilerin Amerikan öğrencilerle kaynaşmasının ve arkadaşlık kurmasının en iyi yollarından biri bir takımda oynamaktır. Tüm Amerikan liseleri öğrencilerin katılabileceği birçok spor dalı seçeneği sunar; bunlar Amerikan futbolu, futbol, voleybol, beyzbol, atletizm. Bazı okullar daha fazla seçenek sunuyor olabilirler; kürek, buz hokeyi, teniz, golf, swimming, yelken, kayak, binicilik. Spor dalları özelliklerine göre mevsime bağlı olarak icra edilirler; bahar, kış, sonbahar gibi. Belirli bir spor dalı ile ilgilenecek olan öğrencilerin, seçecekleri okulda kayıt oldukları dönemde o spor dalının uygulanacağından emin olmalıdırlar. Bazı spor dalları ile öne çıkar okullar aşağıdaki gibidir;

Morgan Hill Unified District, California; Su Polosu, Yüzme ve Dalma

Oak Park Unified School District, California; Binicilik

 San Luis Coastal Unified District, California; Golf, Tennis

Indian River Charter School, Florida; İleri Golf Programı

Arlington High School, Massachusetts; Kürek ve Buz Hokeyi

Beverly High School, Massachusetts; Amerikan Futbolu

Groton-Dunstable Regional High School, Massachusetts; Alpine Kayak

Marblehead High School, Massachusetts; Kızlar Kayak, Erkekler Buz Hokeyi, Yüzme ve Yelken

Seattle Public Schools; Jimnastik ve Amigoluk

Amerikan Aile yanında Yaşamak

Amerikan aile yanında yaşarken öğrenciler, İngilizcelerini geliştirme ve Amerikan kültürünü tanıma konusunda harika fırsat yakalarlar. Bu aileler çok farklı sosyo- kültürel yapıdan olabilirler. Yaşlı veya genç olabilirler, çocuklar yanında olabilir, olmayabilir, farklı kültürlerden olabilirler.

Her aile eşsiz özelliklere sahip olsa da tek bir ortak özellikleri var; yaşamlarını ve geleneklerini öğrencileri ile paylaşma isteği.

Tüm aileler, dikkatli inceleme ve denetlemeden geçerler, birçoğu yaşamlarını ve kültürlerini öğrencileri paylaşmaktan o kadar hoşlanırlar ki her yıl öğrenci kabul ederler. En önemli şey, ailelerin, öğrencilere İngilizce konuşulan bir ortamda güvenli ve samimi bir ortam sağlamaları ve onlara kendi ailelerini bir parçası gibi davranmalarıdır. Aile yanında yaşamak, Amerikan deneyimin tam anlamıyla yaşamanın en iyi yoludur.

Educatius Konaklama Birimi, değişim programlarındaki kalite ve emniyet standartlarını çok dikkatli bir şekilde takip eder. CSIET, (Amerikan Uluslararası Eğitim Standartları Konseyi) tarafından onaylı bir kuruluştur.

Educatius F-1 Vizesi Devlet Liseleri Programında seçebileceğiniz eyaletler

Educatius F-1 Devlet Liseleri Programına katılan öğrenciler için en iyi şeylerden biri Amerika’da 20 den fazla eyalette okullarını seçebilmeleridir. Yıllar içindeki gözlemlerimize göre en favori bölgeleri aşağıda özetledik.

Kaliforniya

Güneşli Kaliforniya, harika Pasifik Okyanusu, San Fransisco, Los Angeles, San Diego gibi ünlü ve turistik şehirleri ve Amerika’nı en güzel coğrafi bölgesi olarak her şeye sahiptir. İtalyan bir öğrencimizin şöyle anlattı; ‘çok farklı coğrafi özellikleri bu kadar yakında görme şansınız var… Pazartesi günü dağlardaydım ve Çarşamba günü plajlarda! İnsanlar çok yakın ve samimi’.

Kaliforniya’da öğrenciler inovasyon ve yaratıcılığın merkezinde olmanın faydalarını görürler. San Fransisco’daki Silikon Vadisi’ndeki teknoloji devlerinden, sanatın ve eğlenceni merkezi Los Angeles’a kadar öğrenciler dünyanın önde gelen önemli kişilerini görme va tanıma fırsatı bulacaklar.

Bu eyalette lisede okumak için, Los Angeles’ın zengin mahallelerindeki, Santa Barbara veya San Luis Obispo gibi sahil şehirlerinde veya San Fransisco’daki yaratıcılık ve teknoloji merkezlerindeki devlet liselerinden birini seçebilirsiniz. Kaliforniya’daki devlet liselerimiz, dünyanın en güzel bölgelerindedir.

Boston ve Massachusetts

Boston, Amerika’nın kuzey doğusunda farklı kültürlere ev sahipliği yapan ve hareketli bir sahil kentidir. Dört mevsimin yaşandığı Boston’da ortalama sıcaklık yazın 28°C, kışın -6°C’dir. Boston, Amerika’nın en önemli eğitim merkezlerindendir ve öğrencilerimiz Harvard Universitesi, Boston Universitesi ve Massachusetts Institute of Technology gibi dünyanın en prestijli üniversitelerini ziyaret etme fırsatı bulurlar. Boston’da okumak öğrencilere modern ve tarihi Amerika’yı yaşama fırsatı sunar; Fenway Park’ta beyzbol izleyebilir, Quincy Market’te alışveriş yapabilir ve Amerika’nın en eski parkında gezinebilirsiniz. Boston öğrencileri birçok etkinliğe katılma imkânı da sunar. Şehirdeki toplu taşıma öğrencilere uygun ve kolay ulaşım imkânı sağlarken, Niagara Şelaleri ve New York gibi çevre gezileri için de ulaşım seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler, okudukları tarihi yaşayarak öğrenme fırsatı bulurlar.

Florida

Yıl boyu yaşanan güzel iklimi ile Florida, Sunshine State olarak bilinir. Plaj, doğa ve açık havayı seven öğrenciler Florida’da okumayı çok sevecekler. Sunshine State birçok doğa harikası plaja, spor ve eğlence parklarına ve hatta roket fırlatmalarına bile ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler, timsahları görmek için Florida Everglades’e veya favori karakterleri ile şahsen tanışmak için Disney World’e gidebilirler. Muhteşem iklim ve plajlar Florida’yı, yüzme, snorkelling, tenis veya golf gibi açık hava etkinlikleri için mükemmel kılar. Bu güzel plajların yanında Florida cazip bir eğitim merkezidir; Florida State Üniversitesi, Florida Üniversitesi, Miami Dade College ve diğerleri bu bölgeyi önemli bir eğitim merkezi yaparlar.

The East Coast
Amerika’nın doğu kıyısı (The East Coast), ülkenin en eski ve en canlı bölgesidir. Ekonomik ve tarihi olarak önemli birçok şehir bu bölgede yer alır. Tabii ki, lise öğrencileri için en cazip şehirlerin başında Boston, New York City, Philadelphia, Washington D.C.,  ve Portland gibi şehirler gelir. Bu bölge dünyanın diğer bölgeleri ile yoğun hava ulaşımı ile bağlıdır.

Bu bölge, Amerika tarihini inceleyip gözleyebileceğiniz bir bölgedir; o dönem kalıntı ve eserleri şehirlerde ve müzelerde koruma altına alınmıştır. Harvard, Brown and Yale gibi modern çağın en eski üniversiteleri de bu bölgededir.

Arizona
Birçok kişi Arizona’ya ‘Kaliforniya Doğu’ der. Yıl boyu süren güneşli ve sıcak iklimi ile soğuk havadan kaçmak isteyen öğrenciler için ideal bir yerdir. Buradaki devlet liselerimizin coğu, Amerika’nın 6. büyük kenti Phoenix ve sanat merkezi Scottsdale civarındadır. Amerika’nın diğer bölgelerine kıyasla, bu bölge kaktüsler, çöller ve dağlarla çevrili özgün bir coğrafi yapısı vardır. Bölge tarihi yerleri ve milli parkları ile de meşhurdur. Resimler, bu bölgenin güzelliklerini anlatmaya yetmeyecektir ancak öğrencilerimiz Grand Canyon, Arches National Park, Monument Canyon, Pueblo Ruins in Chaco Canyon ve tarihi Route 66 gibi birçok yeri keşfetme şansına sahip olacaklar.

EDUCATIUS F-1 SELECT AMERİKAN DEVLET LİSELERİ

ARIZONA DEVLET LİSELERİ
Deer Valley Unified School District
Gilbert Public Schools
Hamilton High School
Mesa Public Schools
Mission Heights Preparatory High School
Paradise Valley Unified School District
Scottsdale Unified School District
Sequoia Charter – Sequoia Secondary Charter High School
Sierra Vista – Buena High School

ARKANSAS DEVLET LİSELERİ

 • Fort Smith Public Schools

CALIFORNIA DEVLET LİSELERİ

 • Alameda Unified School District
  Antelope Valley Union SchoolDistrict
  Indian River Charter High School
  Marion County Public Schools

GEORGIA DEVLET LİSELERİ

 • Henry County School District

IDAHO DEVLET LİSELERİ

 • Bonneville High School
  Hillcrest High School

INDIANA DEVLET LİSELERİ

 • Kokomo High School

IOWA DEVLET LİSELERİ

 • Manson Northwest Webster Junior/Senior High School
  Urbandale High School

KANSAS DEVLET OKULLARI

 • Blue Valley Public Schools

MAINE DEVLET OKULLARI

 • Orono High School
  Birmingham Community Charter High School
  El Camino Real Charter High School
  The Grove School
  Las Virgenes – Calabasas High School
  Los Angeles Unified School District
  Morgan Hill Unified School District
  Oak Park Unified School District
  San Luis Coastal Unified School District
  Santa Barbara Unified School District
  Torrance Unified School District

COLORADO DEVLET LİSELERİ

 • Denver Public Schools

FLORIDA DEVLET LİSELERİ

 • Brevard Public Schools – Heritage High School
  Brevard Public Schools – Rockledge High School

 MASSACHUSETTS DEVLET LİSELERİ

 • Arlington High School
  Bedford High School
  Beverly High School
  Burlington High School
  Groton-Dunstable Regional High School
  Hopkinton High School
  Ipswich High School
  Lynnfield High School
  Marblehead High School
  Mashpee High School
  Maynard High School
  Melrose High School
  Nauset Regional High School
  Newburyport High School
  Newton Public Schools – Newton South High School
  Saugus High School
  Winthrop High School

MICHIGAN DEVLET LİSELERİ

 • Sturgis High School

MINNESOTA DEVLET LİSELERİ

 • Fairmont High School

NEW JERSEY DEVLET LİSELERİ

 • Linden High School
  Shore Regional High School

NEW YORK DEVLET LİSELERİ

 • Newcomb Central School
  Northeastern Clinton Central High School

PENNSYLVANIA DEVLET LİSELERİ

 • Mt. Lebanon High School

 RHODE ISLAND DEVLET LİSELERİ

 • Mt. Hope High School

UTAH DEVLET LİSELERİ

 • Davis School District
  Provo City School District
  South Sanpete School District -Gunnison Valley High School

VERMONT DEVLET LİSELERİ

 • Montpelier High School

WASHINGTON DEVLET LİSELERİ

 • Seattle Public Schools
  Tacoma Public Schools

Bilgi ve Başvuru İçin;


Online Early CollegeAmerika'da SINAVSIZ Üniversiteye ne dersiniz?

Online Amerikan lisesi diploması alarak, Amerikan Üniversitelerinde sınavsız ve burslu okumak ister misiniz?

Siz de Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başlanan Online Early College programımıza katılın, 1 Program ile 2 Diploma alın. SINAVSIZ olarak Amerikan üniversitelerinden kabul alabileceğiniz bu program sayesinde zaman, para ve emek tassarrufu yapabilir, hayatınıza yepyeni bir pencere açabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +905468001048

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?