+90 (252) 212 03 23

San Diego Dil Okulları


The International Academy of English (IAE)

Yoğun İngilizce

San Diego Dil Okulu, The International Academy of English (IAE) (http://www.sdiae.edu), beş farklı seviyede Yoğun İngilizce programı ve TOEFL Hazırlık Kursu sunan bir okuldur. Her bir seviye 9 haftalık 2 dönemden (A ve B Dönemi) oluşan 18 haftalık dönemden oluşur. Beş seviyenin tamamlanması 18 ay sürer. Bir dönemde başarısız olan öğrenci, aynı dönemi tekrar etmek zorundadır. Yoğun İngilizce Programının esas amacı, öğrencilerin, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinin artan yeterlilik seviyelerine uygun akademik ve profesyonel hedefler doğrultusunda geliştirilmesidir.
Öğrencilerimizin çoğu, devlet veya özel üniversiteler başvurma planı olan lisans veya yüksek lisans öğrencileridir. Öğrencilerimiz aynı zamanda iş başvurusu veya terfi/ atama gibi profesyonel amaçlar için de İngilizce öğrenmektedirler.
Temel eğitim metodumuz, beceri merkezlidir ve öğrencilerimizi okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirebilmeleri için farklı beceri seviyelerine göre sınıflara yerleştiririz. Bu metodumuzun özünü ‘iletişimci yaklaşım’ oluşturur; öğrencilerimiz sınıf arkadaşları, öğretmenleri ve günlük hayatta karşılaştıkları kişilerle konuşarak öğrenirler.

TOEFL Hazırlık Kursu

TOEFL programımızın ana hedefi, TOEFL sınavında başarılı olarak başvurmak istedikleri üniversitelerden kabul almalarını sağlamaktır. TOEFL Hazırlık Kursu da 18 haftalık dönemler halinde düzenlenir ve öğrenci başvurmayı istediği üniversitenin taban puanını sağlayamazsa dönemi tekrar edebilir.

Akreditasyonlar

The International Academy of English, the Commission on English Language Program Accreditation (CEA). CEA, 1999 yılında İngilizce Eğitimi profesyonelleri tarafından kurulan uzman bir akreditasyon kuruluşudur. CEA’nın amacı kabul edilmiş standartlar çerçevesinde İngilizce öğretimi kalitesini artıracak araçlar sağlamaktır. CEA hem Amerika’da hem uluslar arası akreditasyon vermektedir.
İnternational Academy of English (San Diego) aynı zamanda the California Bureau for Private Postsecondary Education (BPPE) tarafından izin almış bir kuruluştur.

İngilizce Program Seçenekleri:

Yoğun İngilizce:

Haftada 20 saat (Gramer, Okuma/ Yazma, Dinleme/ Konuşma
Sınıflar, Başlangıç Seviyesinden (Beginner), İleri (Advanced) Seviyey kadar 5 farklı seviyede oluşturulur.

TOEFL Hazırlık:

Sınav içeriğinde olan Gramer, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma ve test pratiğini geliştirme gibi konuları kapsar.

Ücretler: 

Yoğun İngilizce: Haftalık 20 Saat; 100 USD

TOEFL Hazırlık: Haftalık 20 Saat: 100 USD

 


Online Early CollegeAmerika'da SINAVSIZ Üniversiteye ne dersiniz?

Online Amerikan lisesi diploması alarak, Amerikan Üniversitelerinde sınavsız ve burslu okumak ister misiniz?

Siz de Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başlanan Online Early College programımıza katılın, 1 Program ile 2 Diploma alın. SINAVSIZ olarak Amerikan üniversitelerinden kabul alabileceğiniz bu program sayesinde zaman, para ve emek tassarrufu yapabilir, hayatınıza yepyeni bir pencere açabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +905468001048

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?