+90 (252) 212 03 23

Hakkımızda


Hakkımızda


Yurtdışı eğitim ve deneyim, öğrencilerimizin dil öğrenimini kolaylaştıran, onların pratik yapmasını sağlayan, daha sonraki eğitim sürecini olumlu etkileyerek çok daha üst düzey kariyer planlaması yapmalarına olanak sağlayacak bir süreçtir

DELTA Yurtdışı Eğitim ve Kariyer olarak dünyada çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren birçok Dil Okulu, Lise ve Üniversitenin Türkiye temsilciliğini yapmakta ve bu kurumların Dil Kursu, Yaz Okulu, Yaz Kampı, Lise Değişim Yılı, Üniversite Lisans Eğitimi, Work and Travel, Kariyer /Internship gibi eğitim ve öğretim programlarının tanıtımlarını yapmaktayız.  Bu programları bağımsız ve doğrudan sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sunduğumuz programların tamamı ilgili ülke mevzuatlarınca onaylanmış resmi programlar oldukları için, temsilciliğini yaptığımız kuruluşlar ulusal veya uluslararası akredite almış kurumlardır.

2006 yılında kurulan Delta Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık Ltd. Şti, bilgi, birikim ve deneyimi ile dünyanın eğitim kurumlarını öğrencilerimler buluşturmaktayız.