+90 (252) 212 03 23

Hakkımızda


Hakkımızda


Yurtdışı eğitim ve deneyim, öğrencilerimizin dil öğrenimini kolaylaştıran, onların pratik yapmasını sağlayan, daha sonraki eğitim sürecini olumlu etkileyerek çok daha üst düzey kariyer planlaması yapmalarına olanak sağlayacak bir süreçtir

DELTA Yurtdışı Eğitim ve Kariyer olarak dünyada çeşitli ülkelerde faaliyet gösteren birçok Dil Okulu, Lise ve Üniversitenin Türkiye temsilciliğini yapmakta ve bu kurumların Dil Kursu, Yaz Okulu, Yaz Kampı, Lise Değişim Yılı, Üniversite Lisans Eğitimi, Work and Travel, Kariyer /Internship gibi eğitim ve öğretim programlarının tanıtımlarını yapmaktayız.  Bu programları bağımsız ve doğrudan sizlerin hizmetine sunmaktayız. Sunduğumuz programların tamamı ilgili ülke mevzuatlarınca onaylanmış resmi programlar oldukları için, temsilciliğini yaptığımız kuruluşlar ulusal veya uluslararası akredite almış kurumlardır.

2006 yılında kurulan Delta Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlık Ltd. Şti, bilgi, birikim ve deneyimi ile dünyanın eğitim kurumlarını öğrencilerimler buluşturmaktayız.


Online Early CollegeAmerika'da SINAVSIZ Üniversiteye ne dersiniz?

Online Amerikan lisesi diploması alarak, Amerikan Üniversitelerinde sınavsız ve burslu okumak ister misiniz?

Siz de Türkiye'de ilk olarak uygulamaya başlanan Online Early College programımıza katılın, 1 Program ile 2 Diploma alın. SINAVSIZ olarak Amerikan üniversitelerinden kabul alabileceğiniz bu program sayesinde zaman, para ve emek tassarrufu yapabilir, hayatınıza yepyeni bir pencere açabilirsiniz.

Detaylı bilgi için: +905468001048

Open chat
1
Merhaba,
size nasil yardimci olabiliriz?